Arnavutköy Evde Doktor Hizmeti

Arnavutköy Evde Doktor Hizmeti 0536 471 61 12

Melek Evde Bakım Arnavutköy evde doktor hizmeti olarak tüm doktor hizmetlerini ayağınıza kadar getiriyoruz.

Evde doktor hizmeti sağlık kuruluşlarına ulaşamayan yatağa bağımlı ya da herhangi bir yere gitmede hareket sıkıntı çeken hastaların sağlık hallerine uygun iyileştirme yöntemlerini gerekli sağlık çalışanları tarafından gerekli tedavilerin sağlık kuruluşlarına ulaşamayan hastanın ikamet ettiği yerde yapılmasına evde doktor hizmeti denilmektedir. Evde doktor hizmetini sağlayan sağlık çalışanlarının temel gayesi bu hizmeti ve bakımı almaya mecbur kalan hasta ile hastaya bakım hizmeti veren kişinin işlerini daha kolay hale getirmek ve yaşam hayat kalitesini olabildiğince arttırmaktır.

Melek Evde Bakım’ın Evde Doktor Hizmetleri Nelerdir?

Sağlık kuruluşumuzun evde doktor hizmeti verdiği sağlık dalları şunlardır;

 • Nöroloji muayenesi ve tedavisi
 • Dahiliye muayenesi ve tedavisi
 • Göğüs hastalıkları muayenesi ve tedavisi
 • Fizik tedavi
 • Yoğun bakım , anestezi ve doktor muayenesi
 • Cildiye muayenesi ve tedavisi
 • Ortopedi muayenesi ve tedavisi
 • Genel cerrahi muayenesi ve tedavisi

Evde doktor hizmetine ihtiyaç duyan ve sağlık kuruluşumuza ulaşamayan tüm kişilere evde sağlık hizmeti verilir. Periyodik ya da uzun süreli bir şekilde sağlık hizmeti veren sağlık merkezimiz ve çalışanlarımızın evde hekim hizmetinde öncelik verdiği hastalar şunlardır;

Cerrahi bir işlem sonrası bakıma ve tedaviye ihtiyaç duyanlar

 • Yürüyemeyen ve yatağa bağlı hastalar
 • Hareket edebilme kabiliyeti sınırlı olan ve bakıma ihtiyacı olan ihtiyar kişiler
 • KOAH benzeri ciddi ciğer hastalıkları ve nefes darlığı gibi hastalıkları olan ihtiyar kişiler
 • Alzheimer gibi günlük yaşamı kısıtlandıran nörolojik hastalığı olan hastalar
 • Kanser hastası olan kişiler

Yukarıda belirttiğimiz hastalıklar ve buna benzer hastalıkların tedavi ve bakım sürecinde sağlık merkezimizden evde doktor ve bakım hizmeti isteyebilirsiniz.

Melek evde bakı m hizmeti, eve bağlı kalmak zorunda olan veya herhangi bir hastalık vb durumdan dolayı evde hizmet almayı ihtiyacı olan hastanın ve hasta bakımını üstlenen kişilere, mesleki uzmanlık, beceri ve son teknoloji tıbbi cihazları yüksek etik ve ahlaki değerlerle birleştirerek sizlere sunmaktadır.

Evde bakım hekiminin ve çalışanının amacı, eve bağlı olmak zorunda kalan hastanın ve bu hastanın bakımını üstlenen kişilerin yaşam kalitesini arttırmaktır. Hekimlerimizin en iyi olduğu noktalardan biri de en modern tıbbi gelişmeleri evde bakım hizmeti verilen hastalara özel olarak sunmaktır. Hastalık teşhis ve bu hastalığa bağlı olarak verdiğimiz evde tedavi ve bakım süreci evinizin sıcaklığında modern ve ciddi bir hassasiyet içerisinde sağlanır. Evde doktor hizmeti gerekli olmayan hastane yatışlarının, gereksiz ve zaman harcayan acil servis müracaatlarının ve ambulansla başka yerlere taşınmalarını önleyerek tıbbi bir zorunluluk yoksa evlerinde kalmalarına olanak tanır. Hastaların evlerinin sıcaklığı ve güveni içinde sağlıklarına kavuşması sağlanır.

Ayrıca doktorluk anlayışının ihmal edilmediği düzenli kontrollerle tehlike teşkil edebilecek durumların önceden önlem alınabilmesi için tespit edilmesi sağlanarak tüm sağlık verilerinin yükselmesi sağlanır.

Evde Bakım Doktoru Melek Evde Bakım 0536 471 61 12

Evde bakım hekimimiz sizin evinize gelerek, hastalığınızı teşhis eder ve tedavinizi sağlar. Muayeneden sonra sağlık durumunuzu detaylı bir şekilde inceler. Tıbbi gereksinimlerinizi önceliklerinizi tespit eder. Sağlık durumunuzun en kısa zamanda çözümünü sağlarken, kronik hastalıklarınızın ve sıhhatinizin takip edilebilmesi için zorunlulukları sizlere iletir. Belirlenmiş bir plana göre her zaman sizin için hayat kalitesini arttıracak sağlıklı çözümler belirler ve uygulamaya koyar. Evde bakım hekiminiz isteğiniz ve ihtiyacınız dâhilinde anlık doktor ziyaretleri de yapabilir. Ayrıca ihtiyacınız durumunda düzenli doktor ziyaretleriyle sıhhatinizi ve hastalıklarınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, koruyu doktorluk anlayışı çerçevesinde hastalıklarınızı ve ihtimal dâhilinde oluşabilecek tehlikeleri n erkenden tespit ederek gerekli tedbirleri alır ve yaşam kalitenizin yükselmesine katkıda bulunur.

Arnavutköy Evde Uzman Doktor Hizmeti 0536 471 61 12

Evde uzman doktor hizmetine gereksinim duymanız durumunda tüm uzmanlık dallarındaki doktorlarla evde konsültasyon hizmeti alabilirsiniz. Sizi evinizin huzur ve güven ortamında ziyaret eden uzman doktorlar uzman olduğu alanları ile ilgili hastalık teşhisi yapar ve bu hastalığa göre de tedavilerinizi düzenler, evde yapılabilecek olan tıbbi testleri tedavileri uygulayabilirler. Tıbbi halinizin kötü olması durumunda düzenli bir şekilde sizi ziyaret ederek hastalıklarınızın kontrol ve takibini yaparlar.

Arnavutköy Evde Radyoloji ve Görüntüleme 0536 471 61 12

Evde ultrason veya doppler gereksiniminiz halinde alanında uzman radyoloji doktorlarımız son modern teknoloji ve nakledilebilir aletler ile birlikte evinizin sıcaklığı ve yaratmış olduğu huzur içerisinde tıbbi görüntülemenizi yapar. Görüntüleme sonucu raporunuzu en kısa zamanda doktorunuza ve size dijital ortamda sizlere ulaştırır.

Evinizde röntgen ihtiyacı olması halinde radyoloji teknisyenimiz son teknoloji modern ve nakledilebilir cihazıyla, gereken tüm planlarda röntgeninizi çeker. Röntgenin dijital görüntüsü e-mail gibi en hızlı dijital ortamlarda size ve hekiminize iletilir. Röntgen raporunuz radyoloji uzmanımız tarafından itina ile hazırlanıp en kısa zamanda size ulaştırılır.

Evde Tıbbi Girişimler

Alanında uzman hekimlerimizin yetkisi dâhilinde ev ortamında yapılabilecek her türlü tıbbi girişim sağlık merkezimizin yüksek kalite anlayışıyla sağlanmaktadır.

Primer (Hastayı Takip Eden) Hekime Raporlama

Halinizi takip eden bir ya da birden fazla doktorunuzun halinde evde bakım hekimimiz, sağlık durumunuzu, muayene sonuçlarınızı, değerlendirme ve görüntüleme sonuçlarını takip işini yapan doktorlarımız rapor eder. Ayrıca bunları takip eden doktorumuzu tavsiyeleri alınarak bunların doğru bir şekilde hayata geçirilmesi için ihtiyaç duyulan organizasyonu yapar.

Hemen Arayın