Kaliteli bir acil sağlık hizmeti bileşenleri; 

Ulaşılabilirlik, Yaygın Hizmet Ağı, İnsan Kaynakları, Eğitim, Kurum Kültürü, Teknolojik Altyapı, Hastaya Ulaşılabilirlik, Ekipman, Kalite kriterlerinden oluşur.

Sağlık sektöründe hizmetin kabul edilebilirliği ve standardı, kullanılan sarf malzemesi ve tanı / tedavi araçlarının kalitesi kadar önemlidir.

Hizmet biriminin belli standartlara uygunluğu tek başına yeterli değildir. Hizmet sunum süreci ve elde edilen çıktıların değerlendirildiği bir mekanizmanın kurulması gerekir. Son zamanlara kadar kalite, ihmal edilmiş bir konu olmasına rağmen bugün hem hizmet sunucuları hem de finansal kaynak sağlayıcıları tarafından daha fazla dikkat çekmeye başlamıştır.

 

Kara Ambulans Hizmetimiz

Acil Yardım Ambulanslarımızla olası bir hastalık ve yaralanmalarda en hızlı ve güvenli bir şekilde İlk Yardım ve Acil Bakım hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz gibi;Hasta Nakil Ambulanslarımızla da, hastaneler arası yada hastaneden taburcu edilen hastaların evlerine nakillerini gerçekleştirmektedir. 

 

İlk Yardım Eğitim Hizmetimiz

Hastalanma, yaralanma durumunda ortaya çıkan kalıcı sakatlık

ya da ölümlerin en önemli nedeni olay yerinde  anında ve doğru müdahaleyi yapabilecek ilk  yardımcılar olmamasıdır.İlk yardım eğitimi almış kişilerin doğru müdahaleyi zamanında yapması hayat kurtarıcı olacaktır.Uzman kadromuz ve donanımımızla ilk yardım bilen insanların öneminin anlaşıldığı günümüzde, hedefimiz dünya standartlarında kaliteli geçerli ve sürekli ilk yardım eğitimi sağlamaktır.Melek Evde Bakım Hizmetleri olarak sizleri sosyal sorumluluğumuzun da bir parçası olan ilk yardım eğitimlerine davet ediyoruz. 

 

Organizasyonda Sağlık Hizmetimiz

Organizasyonlarda sağlık tedbiri almak isteyen kurum ve kuruluşların sağlıklı güvenilir bir ortamda bulunulmasına yardımcı olmak, talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere Ambulans ve deneyimli sağlık personeli kadromuzla organizasyonlarda görev almaktayız.Dizi ve Reklam Çekimleri, Konser, Spor Aktiviteleri, Turnuvalar, Yarışmalar, Seminer ve Sempozyumlar, Parti ve Özel Davetler, Fuar gibi Yerel ve Uluslararası organizasyonlarda Ambulans, Revir ve Sağlık hizmeti vermekteyiz. 

 

Evde Hasta Bakım Hizmetimiz

Günümüzde kronik hastalıklara bağlı olarak yada Ameliyat sonrası evde tedavi ve bakım gerektirecek durumlarda Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri ekibinin profesyonel çalışması sonucu ortaya çıkan sağlık hizmetleridir. 

Evde Sağlık
7 / 24
Ambulans

Ücretsiz Check-up

Revir Kurulumu

Enjeksiyon

Doktor Muayenesi

Bakıcılık Hizmeti

Tıbbi Danışmanlık