Zekeriyaköy Evde Bakım ve Bakıcı Hizmetleri

MELEK EVDE BAKIM Zekeriyaköy EVDE BAKIM VE BAKICI HİZMETLERİ

Melek Evde Bakım olarak Zekeriyaköy evde bakım ve bakıcı hizmetleri olarak konusunda uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Her insan kendi kişisel ihtiyaçlarını ya da alması gereken sağlık hizmetlerini kendi başına alacak kadar sağlıklı olmayabilir. Özellikle belirli bir yaştan sonra yaşanılan ciddi sağlık problemleri insanları maalesef ki yatağa bağlı bırakabiliyor. Kuruluş amacı, özel bakıma ihtiyacı olan kişilerin tüm sağlık ve kişisel bakımlarını üstlenerek diğer aile bireylerinin omuzlarında bulunan ağır yükü azaltmayı amaçlayarak kurulmuş olan Zekeriyaköy evde bakım ve bakıcı hizmetleri veren Melek evde bakım, özel sağlık hizmeti sektöründe en iyiler arasındadır. Hizmet alanı sadece evde bakım ve bakıcı hizmetleriyle sınırlı değildir. İhtiyacınız olan her an ulaşabileceğiniz haftanın 7 günü 24 saat boyunca acil ambulans hizmetleri vermektedir. Verilen ambulans hizmeti hastayı sadece bulunduğu yerden alıp hastaneye götürmekten ibaret değildir. Hastanede yatan kişinin çıkış işlemlerinden sonra konforlu bir şekilde evine dönebilmesi için de ambulans hizmeti vermekteyiz.

EVDE BAKIM VE BAKICI HİZMETİNİN ÖNEMİ

Evden çıkmakta zorlanan ya da yatağa bağımlı olarak yaşamak zorunda olan insanlar için birçok özel sağlık hizmet veren firma bulunmaktadır. Önemli olan bu firmaların sayı olarak çokluğu değil, vermiş oldukları hizmetin kalitesidir. Bu anlamda Melek Evde Bakım Zekeriyaköy evde bakım hizmetleri, insan sağlığını öncelikleri olarak kabul ederek her geçen gün vermiş oldukları hizmet kalitesini artırmaktadır.

Her geçen gün insanların özel bakım ve tedaviye ihtiyaç duydukları hastalıkların artış göstermesi, ev konforunda sağlık hizmeti veren kurumlara duyulan gereksinimi arttırmıştır. Bu hastalıklar arasında en çok yaygın olan parkinson, alzehimer ve kanser hastalığı ile mücadele edenler için Zekeriyaköy evde bakım hizmeti, konusunda uzman kadrosu ile profesyonellikten ödün vermeden hastaların yüzünü güldürmektedir.

Bazen hayatın bütün sorumlulukları altında yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Çocuklarınızın özel sağlık hizmetleri bakımı ve anne ve babanızın hasta olmasalar bile yaşlandıkları için sizin özel ilgi ve bakımınıza muhtaç olmaları profesyonel olarak bakıcı hizmeti veren firmalar ile çalışmaya sevk etmektedir. Gönül rahatlığı ile çocuklarınızı ve sevdiklerinizi emanet edebileceğiniz Melek Evde Bakım Zekeriyaköy evde bakıcı hizmetleri sayesinde gözünüz arkada kalmaz. Sizin için değerli olan insanlar bizim için de değerlidir. Tüm kişisel bakımları, Zekeriyaköy evde bakıcı hizmeti sayesinde büyük bir özenle yapılmaktadır.

Çocuklar ve yaşlılar, toplumun en değerli varlıklarıdır. Onların her zaman özel ilgi ve şefkate ihtiyacı vardır. Zorlu hayat şartları anne ve babaların yoğun bir şekilde çalışmaya mecbur bırakmaktadır. Çalışan annelerin büyük bir kısmı mesai saatleri içerisinde çocuklarının sağlık hizmeti almaları konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Özel ilgi ve bakıma muhtaç olan çocukların bakımı ve tedavileri firmamızın bünyesindeki deneyimli kişiler tarafından yapılmaktadır.

Çalışan anne ve babaların en büyük sıkıntısı, çocuklarının bakımını üstlenen kişinin çocuk gelişimi ve psikolojisi hakkında ne kadar bilgi ve tecrübeye sahip oldukları hakkında duydukları endişedir. Bu konudaki endişelerini firma olarak ortadan kaldırmaktayız. Firma olarak sadece çocuk bakımı vermiyor, bunun yanı sıra yaşlıların bakımı içinde en üst düzeyde hizmet vermekteyiz.

EVDE VERİLEN BAKIM HİZMETLERİ NELERDİR?

Zekeriyaköy gibi büyük bir şehirde ulaşım çok zordur. Özellikle yaşlıların, engellilerin hastaneye gidip gelmesi çok daha zordur. Tedavisi uzun bir süre hastanede yoğun bakım ünitesinde geçen hastaların yoğun bakım sonrası hasta takibi çok önemlidir. Bu tıp hastaların her gün düzenli olarak tansiyonu, nabzı, şekeri, ateşi ölçülmelidir. Yoğun bakım öncesi ameliyat oldu ise ameliyat yaralarının pansumanının düzenli olarak yapılması, enfeksiyon kapmaması için gerekli düzenin sağlanması için aile bireylerine eğitimlerin verilmesi gibi bir daha birçok konuda Zekeriyaköy evde sağlık hizmetleri büyük kolaylık sağlıyor. Evde bakım ve bakıcı hizmetleri tercihe göre gece yatılı ya da sadece gündüz bakımı şeklinde olmaktadır. Evde sağlık hizmetleri , parkinson, alzehimer ya da herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle yürüyemeyen daha doğrusu yatalak hastalar için sağlık eğitimi almış kişiler tarafından verilmektedir. Bu hizmetin amacı, doktorun koyduğu teşhis neticesinde evde hastaya uygulanması gereken tedavinin bilinçli kişiler tarafından büyük bir titizlikle yapılmasıdır.

Evde sağlık hizmeti alabilmek için sadece yatalak olmaya gerek yoktur. Tedavilerini evinin rahatlığında devam ettirmek isteyen herkes bu hizmetlerden yararlanabilir. Orta yaş kişilerin büyük bir çoğunluğu, tedavileri gereği düzenli olarak evde fizik tedavi hizmeti almaktadır. Fizik tedavi konusunda eğitim almış olan fizyoterapistler eşliğinde düzenli olarak egzersizlerin yaptırılması, hastaların ağrılarının tedavisinde etkisi olmaktadır.

Diyalize giren bütün hastalar haftada bir gün sağlık kurumlarına giderek diyaliz makinesine bağlı bir şekilde en az 2 saat kalmaktadır. Diyalizden sonra yaşanan yorgunluk ve halsizlik hastaların hayatını oldukça zorlaştırmaktadır. Melek Evde Bakım olarak, böbrek hastaları için evde diyaliz hizmeti vermekteyiz. Evinizden çıkmadan rutin tedavinizi kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Evde vermiş olduğumuz sağlık hizmetleri arasında hastaneye gitmeden yapılması gereken tüm kan tahlillerini evde laboratuvar hizmeti vererek hastaların hayatını kolaylaştırmaktayız. Deneyimli sağlık ekibimiz evinize ya da işyerinize gelerek hastane ortamında sağlanan hijyen koşullarını sağlayarak gerekli olan kan numunesini alır ve firmamız bünyesinde bulunan tıbbi laboratuvarda kan tahlili sonuçları çıkmaktadır.

Yeni doğum yapmış anneler ilk 1 ay bebeklerine nasıl bakacakları konusunda endişe duymaktadır. Nasıl emzirmesi gerektiği, kişisel bakımlarını nasıl yapılacağı hakkında bebek ile ilgili her türlü bakımın nasıl yapılması gerektiğini evde anne çocuk bakım ve eğitim hizmeti vermekteyiz. Anne çocuk bakım hizmeti veren kişiler bebek konusunda deneyimli hemşirelerdir.

Melek Evde Bakım Sağlık merkezi olarak evde bakım ve bakıcı hizmetleri, diyaliz, laboratuvar, fizik tedavi, evde yoğun bakım hizmeti, radyoloji ve ambulans hizmeti vermekteyiz. www.melekevdebakim.com internet sitemizi ziyaret ederek her türlü konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Arayın