Evde Doktor Hizmeti +90 536 471 6112

Melek Evde Bakım ile evde doktor hizmeti, eve bağlı veya evde hizmet almak isteyen hastalara, mesleki tecrübe, yetenek ve en iyi tıbbi teknoloji ile sunulmaktadır.

Evde bakım doktorunun misyonu, eve bağlı ya da evde hizmet almak isteyen hastanın ve hasta bakımını üstlenen şahısların yaşam kalitesini artırmaktır. Doktorlarımız en modern tıbbi gelişimleri, özel olarak evde bakım hastalarına sunma konusunda profesyonel hale gelmişlerdir. Teşhis koyma ve tedavi süreci evinizde en güncel, verimli, modern ve kapsamlı bir biçimde uygulanır. Evde doktor hizmeti hastane yatışlarının, acil servis başvurularının, ambulans ile transferleri engelleyerek hastaların sağlık durumlarında bir mecburiyet bulunmuyorsa evlerinde kalmalarını sağlar. Hastalarımızın sağlıklarına evlerindeki güven, sıcaklık ve huzur içinde kavuşmalarını sağlar.

Evde Bakım Doktoru

Evde bakım doktorumuz sizin evinize gelerek, teşhis ve tedavinizi sağlar. Muayeneden sonra sağlık durumunuzu detaylı bir şekilde inceler. Tıbbi önceliklerinizi ve ihtiyaçlarınızı tespit eder.

Belirlenen plan ile birlikte günbegün sizin için yaşam kalitenizi artıracak mantıklı çözümler sunar. Evde bakım doktorumuz talebiniz üzerine anlık ziyaretler de yapabilir. Ayrıca ihtiyacınız durumunda sık sık doktor ziyaretleri ile sağlığınızı ve kronik hastalıklarınızı sürekli olarak takip eder ve koruyucu hekimlik anlayışıyla hastalıklarınızın ve olabilecek risklerinizin erken teşhisi ve gerekli tedbirlerin alınmasıyla yaşam kalitenizi artırır.